Naklejki na obrączki elektroniczne i znaczniki

Oferujemy szeroki wybór naklejek na obrączki elektroniczne i znaczniki. Produkty służą do umieszczania na znacznikach podstawowych informacji, które dotyczą:

  • pochodzenia ptaka,
  • numeru katalogowego osobnika,
  • numeru telefonu do właściciela lub innych danych, które umożliwią skontaktowanie się z nim na wypadek znalezienia zwierzęcia.

Zarówno zawodowi hodowcy, jak i osoby zajmujące się gołębiami hobbystycznie wiedzą, jak ważne jest oznaczanie gołębi. Zabezpiecza ono nie tylko zwierzę, ale również właściciela. Na wypadek zagubienia okazu zyskujesz szansę na to, że w procesie identyfikacji potwierdzisz przynależność zwierzęcia do Twojego stada.

Naklejki na tipesy czy inne formy oznaczania ptaków pozwalają także na rozróżnienie poszczególnych osobników w stadzie z podziałem ze względu na ich wiek, pochodzenie, gatunek czy przeznaczenie. Oferujemy szeroki wybór samoprzylepnych naklejek na tipesy, które pozwalają na jeszcze szybsze zidentyfikowania gołębia. W naszej ofercie znajdziesz również obrączki dla gołębi, które umożliwiają proste, szybkie i bezpieczne wyposażenie zwierząt w podstawowe dane, dotyczące zarówno nich samych, jak i ich hodowców.

Akcesoria wysokiej jakości

Od lat działamy w branży, jako producent akcesoriów przeznaczonych dla hodowców, a do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu rozumiemy potrzeby branży i swoimi działaniami ułatwiamy codzienną pracę tych, dla których ptactwo hodowlane to sposób na życie lub odskocznia od codziennych problemów i obowiązków.

Produkowane przez nas naklejki, dzięki kilkukrotnemu prasowania podczas nanoszenia zamówionego napisu idealnie przywierają do powierzchni. Użycie wysokiej jakości folii zapewnia trwałość naniesionych danych i odporność na warunki atmosferyczne takie jak wahania temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne, na które narażone są ptaki podczas lotu.

Każde zamówienie traktujemy w indywidualny sposób, podchodząc do jego realizacji z dbałością o detale i realizując je najszybciej jak to możliwe. Większość zamówień jest gotowa do wysłania już 24 godziny od ich złożenia. Zapraszamy do współpracy.