Naklejki na obrączki elektroniczne i znaczniki

Naklejki na obrączki to forma umieszczania podstawowe informacje na temat ptaka, jego pochodzenia, numeru katalogującego, a także numer telefonu właściciela. Każdy hodowca zdaje sobie sprawę, jak niezwykle ważne jest oznaczanie gołębi. To podstawowa czynność, każdego pasjonata ptactwa, która nie tylko zabezpiecza ptaka, ale i gwarantuje sprawą identyfikacje. Pozwala także na rozróżnieni poszczególnych osobników w stadzie. W Pep Art oferujemy szeroki wybór samoprzylepnych naklejek na tipesy, które pozwalają na jeszcze szybsze zidentyfikowania gołębia. To najlepsze rozwiązania na tego rodzaju akcesoriach, analogiczne do grawerowanych laserowo znaczników.

Naklejki o wysokiej trwałości

Produkowane przez nas naklejki, dzięki kilkukrotnemu prasowania podczas nanoszenia zamówionego napisu idealnie przywierają do powierzchni. Użycie wysokiej jakości folii zapewnia trwałość naniesionych danych i odporność na warunki atmosferyczne takie jak wahania temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne.
Wszystkie zamówienia tworzymy z niezwykłą precyzją i gwarantujemy szybką realizację projektu – gotowe naklejki mogą zostać wysłane już po 24 godzinach.

pl Polish
X