Obrączki adresowe dla gołębi pocztowych

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym hodowcą gołębi pocztowych, czy zapalonym hobbystą wiesz, że oznaczenie ważnych okazów gołębi obrączkami adresowymi jest kwestią podstawową w hodowli. To pewny i sprawdzony sposób oznaczania ptactwa, który pozwala zabezpieczyć i oznakować osobniki, co jest szczególnie ważne, gdy ptak zabłądzi bądź dozna jakiegoś urazu i zostanie znaleziony przez osoby postronne. Obrączki aluminiowego pozwalają szybko zidentyfikować właściciela. Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości tworzyw. Numer grawerowany na obrączce metodą wypalania laserowego jest odporny na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Samo założenie obrączki jest czynnością prostą. Precyzja wykonania gwarantuje, że nie zsunie się ona z nogi zwierzęcia i nie odepnie w trakcie użytkowania.

Obrączki grawerowane dla gołębi

Oznaczenia w hodowli są niezwykle ważne. Pozwalają szybko zidentyfikować, skąd przyleciał gołąb, a nawet, do jakiej hodowli należy. Należy pamiętać, by zawrzeć na nich następujące informacje:

  • skrót kraju,
  • numer koła, oddziału lub związku hodowców rok zaobrączkowania,
  • numer gołębia.

Każda obrączka to niepowtarzalny element przypisany tylko do jednego zwierzęcia. W Pep Art numery i oznaczenie grawerujemy metoda laserową, która gwarantuje trwałość. Dla tych szukają innej opcji numerowania mamy szeroki wybór naklejek na obrączki. Wszystkie zamówienia realizujemy z niezwykłą precyzją w krótkim czasie – gotowy produkt może zostać wysłany po 24 godzinach od złożenia zamówienia.

pl Polish
X