Znaczniki dla gołębi

Znaczniki dla gołębi to doskonała metoda obrączkowania gołębi pocztowych, a także innych gatunków ptactwa. W prosty sposób pozwalają na wyróżnienie w stadzie konkretnych grup bądź gatunków. Ich główną funkcją jest to, że pozwalają identyfikować ptaki. Zaobrączkowany gołąb czy inny hodowlany gatunek ma tożsamość, która jest potwierdzana kartą własności, co wiele ułatwia np. w sytuacji, gdy dojdzie do zagubienia zwierzęcia i jego znalezienie przez przypadkowe osoby.

Znaczniki umożliwiają również identyfikację martwych zwierząt. Dzięki temu hodowca może zostać poinformowany o tym, że doszło do straty: nie będzie więc czekał na powrót, który niestety nigdy by nie nastąpił. Warto inwestować w znaczniki z numerem telefonu, ponieważ dzięki nim nawet osoba niezwiązana z branżą będzie wiedziała, w jaki sposób skontaktować się z hodowcą.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości znaczniki grawerowane dla gołębi, które ułatwią Ci codzienną pracę czy realizowanie hobby oraz zabezpieczą Twoje ptaki. Oznaczając je, będziesz miał pełne prawo do tego, by w razie spotkania nieuczciwego znalazcy gołębia, dochodzić swoich praw.

Rozbudowana oferta znaczników dla gołębi

Oferujemy szeroki wybór znaczników dla gołębi, które występują w wielu kolorach. Możesz więc dowolnie oznaczyć i pogrupować swoje stado, biorąc pod uwagę takie czynniki jak:

  • wiek zwierząt,
  • gatunek,
  • pochodzenie,
  • przeznaczenie.

Kolor znaczników jest trwały, nie blaknie w trakcie użytkowania i zapewnia dobrą widoczność. Oferowane produktu są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest niezwykle odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak różnice temperatur i działanie promieniowania UV, a także na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Kwadratowe zapięcie na zatrzask jest wygodne i pozwala łatwo zapiąć znacznik na nodze dorosłego osobnika zarówno zawodowcom, jak i osobom zajmującym się gołębiami hobbystycznie.

Znaczniki wypalane laserowo

W naszej ofercie znajdują się znaczniki wypalane laserowo. Do ich stworzenia używamy nowoczesnych technologii, które zapewniają trwałość akcesoriów dla gołębi i sprawiają, że można nanieść na nie dowolną treść: napisy, wzory, adresy, numer telefonu czy katalogujący.

Taki grawer jest odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, niezmywalny oraz nieblaknący. Oferujemy także szeroki wybór naklejek na tipesy, które są nanoszone trwałą metodą kilkukrotnego prasowania i również cechują się odpornością na czynniki zewnętrzne.

Grawerowane znaczniki to idealny prezent dla każdego pasjonata hodowli gołębi pocztowych. Zamówienia realizujemy z niezwykłą precyzją w bardzo krótkim czasie. W wielu przypadkach gotowy produkt wysyłamy już 24 godziny po złożeniu zamówienia. Zapraszamy do współpracy.