Znaczniki dla gołębi

Znaczniki dla gołębi to doskonała metoda obrączkowania gołębi pocztowych, a także innych gatunków ptactwa. W prosty sposób pozwalają na wyróżnienie w stadzie konkretnych grup bądź gatunków. Oferowana przez nas bogata paleta kolorów stwarza szerokie możliwości oznaczania i wyróżniania ptactwa wiekiem, pochodzeniem lub gatunkiem. Kolor jest trwały, nie blaknie w trakcie użytkowania i zapewnia dobrą widoczność. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest niezwykle odporne na różne czynniki atmosferyczne takiej jak różnice temperatur i działanie promieniowania UV, a także na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Kwadratowe zapięcie na zatrzask jest wygodne i pozwala łatwo zapiąć znacznik na nodze dorosłego osobnika.

Znaczniki wypalane laserowo

Dzięki zastosowaniu technologii wypalenia laserowego możemy nanosić na znacznik nawet najbardziej szczegółowe wzory i napisy, produkując w ten sposób wysokiej jakości znaczniki z numerem telefonu lub numerem katalogującym. Taki grawer jest niezwykle odporny niekorzystne warunki atmosferyczne, niezmywalny oraz nie blaknie. Posiadamy również szeroki asortyment naklejek na znaczniki, które nanoszone są trwałą metodą kilkukrotnego prasowania.

Grawerowane znaczniki to także idealny prezent dla każdego pasjonata hodowli gołębi pocztowych. Zamówienia realizujemy z niezwykłą precyzją w bardzo krótkim czasie – gotowy produkt może zostać wysłany już 24 godzinach od złożenia zamówienia.