Tipesy dla gołębi

Oferujemy wysokiej jakości tipesy dla gołębi, które są niezwykle istotnymi akcesoriami w hodowli ptactwa. Umożliwiają identyfikację oraz rozróżnianie zwierząt za pomocą inteligentnego i nowoczesnego, a jednocześnie intuicyjnego systemu. Dzięki oznaczeniom możesz pogrupować zwierzęta w dowolny dla siebie sposób, uwzględniając ich wiek, pochodzenie czy przeznaczenie w danej hodowli. To jednak nie wszystko.

Urządzenia wyróżniają się także tym, że można z łatwością połączyć je z komputerem, aby śledzić ruchy danego osobnika i móc analizować jego aktualne połączenie. System jest przydatny również na wypadek zaginięcia zwierzęcia. Bez względu na to, czy dojdzie do niego w Polsce, czy poza jej granicami, o wiele łatwiej będzie zidentyfikować miejsce położenia gołębia.

Aby dodatkowo zabezpieczyć zwierzę, warto wyposażyć elektroniczne nakładki w specjalne naklejki, które także znajdziesz w ofercie. Możesz umieścić na nich swój numer telefonu lub inne dane kontaktowe. Wówczas znalazca zagubionego, chorego lub zranionego osobnika będzie mógł z łatwością poinformować Cię o tym, gdzie ten się znajduje i jaki jest jego stan.

To również przydatna funkcja, gdy dojdzie do utraty ptaka ze stada — wówczas wzrasta szansa na to, że zostaniesz poinformowany, aby nie czekać na jego powrót do gołębnika. W sklepie Pep Art kupisz akcesoria, które ułatwią Ci codzienną pracę oraz realizację pasji, a jednocześnie zyskasz pewność, że są one w pełni bezpieczne dla zwierząt i funkcjonalne.

Produkty wysokiej jakości

Oferowane tipesy dla gołębi cechują się wysoką jakością wykonania. Dbamy o detale, używając do ich produkcji jedynie sprawdzonych i trwałych tworzyw. Urządzenia są odporne na działanie czynników atmosferycznych: wysokich i niskich temperatur czy wilgoci. Są również łatwe w zakładaniu, dlatego bez względu na to, czy zajmujesz się hodowlą ptaków zawodowo, czy też jedynie w ramach hobby, poradzisz sobie z ich założeniem. Zamówienia realizujemy najszybciej jak to możliwe, wysyłając większość z nich w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Zapraszamy do współpracy.